معرفی سپنتا نور

مجموعه روشنایی سپنتا فعالیت خود را از سال 1384 به طور رسمی در زمینه واردات و تولید قطعات الکترونیک و روشنایی آغاز نموده و تا کنون فعال بوده است.

در دنیای امروزی انرژی و مسائل مختلف مرتبط با آن تبدیل به یکی از چالش های مهم در جوامع مختلف گردیده است. استفاده بهینه از انرژی در زمینه های گوناگون هم اکنون خود را به معیاری برای تمیز دادن کشورهای مدرن از کشورهای در حال پیشرفت و یا عقب مانده تبدیل شده است. در کشور ما ایران نیز مبحث بهره وری انرژی و ترویج فرهنگ مصرف انرژی در میان اقشار مختلف مردم در سال های اخیر یکی از دغدغه های مهم ملی بوده است.

مجموعه روشنایی سپنتا با هدف توسعه استفاده از محصولات و تکنولوژی روز دنیا در صنعت روشنایی برای کاهش مصرف انرژی و افزایش رفاه عمومی فعالیت خود را آغاز نموده است. از سوی دیگر فناوری ال ای دی به عنوان جدیدترین دستاورد بشر در زمینه تولید روشنایی، به دلیل پایداری قابل قبول، بهره وری بالا و حفاظت از محیط زیست توانسته است جایگاه مناسب و رو به رشدی در این زمینه کسب نماید.

این مجموعه در راستای نیل به هدف مدیریت و کاهش مصرف انرژی در کشور عزیزمان با عبور از فناوری های قدیمی روشنایی (کم مصرف،رشته ای و...) حوزه فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه ال ای دی متمرکز کرده است و امیدواریم تا با یاری خداوند و کمک هم میهنان عزیزمان گام های مهمی در این زمینه برداریم.